1 overnachting in 4 sterren Hotel de'Medici in Brugge

€ 1.00

Lekker weg met een vriendin of je lief? Brugge is the place to be. Struin door de middeleeuwse straatjes of verken de stad met een paardenkoets of boottocht. Maar ook de shopaholic komt hier aan zijn trekken. Jullie slapen op loopafstand van de Grote.. lees meer
Merk: Vakantieveilingen.nl
Winkel: Vakantieveilingen.nl
Lekker weg met een vriendin of je lief? Brugge is the place to be. Struin door de middeleeuwse straatjes of verken de stad met een paardenkoets of boottocht. Maar ook de shopaholic komt hier aan zijn trekken. Jullie slapen op loopafstand van de Grote Markt.

Bestellen

bezoek aanbieder

Andere interessante producten

Midweek / weekend op Vaka

€ 1.00
Familie POS Collection: 1

€ 1.00
Egg hangstoel van Feel Fu

€ 6.00
Wandelwagen Lite van Kind

€ 6.00