Oktoberfest in Leeuwarden - Jetzt Geht's Los! (2 p.)

€ 1.00

Zaterdag 20 oktober - Ben jij klaar voor de 4e editie van hét grootste Oktoberfest in Friesland? Vier Oktoberfest in een fantastisch aangeklede Megatent op het Wilhelminaplein. Bier, Bratwurst en viel Spaß zijn de ingrediënten van dit feestje.
Merk: Vakantieveilingen.nl
Winkel: Vakantieveilingen.nl

Bestellen

bezoek aanbieder

Andere interessante producten

5-daagse stedentrip naar

€ 1.00
Voetbaltickets Spaanse to

€ 1.00
Overnachting met sauna in

€ 1.00
✈ 3-daagse stedentrip n

€ 1.00