Strelitzia paradijsvogelplant (70 - 90 cm)

€ 6.00

Met deze paradijsvogelplant wordt jouw woonkamer lekker tropisch. Hij heeft zijn naam te danken aan de vorm en kleur van de bijzondere bloemen. Maar ook de grote bladeren staan prachtig in jouw woonkamer. Hij kan tot wel 3 meter uitgroeien.
Merk: Vakantieveilingen.nl
Winkel: Vakantieveilingen.nl

Bestellen

bezoek aanbieder

Andere interessante producten

Vliegreis + tickets AC Mi

€ 1.00
Vliegreis + tickets Manch

€ 1.00
Dagentree bij SpaSense in

€ 1.00
6 kant-en-klare maaltijde

€ 1.00